Данилов відповів на заяву Макрона про Росію: Вбивці хочуть надати “гарантії безпеки?” – Новини України

Данилов відповів на заяву Макрона про Росію: Вбивці хочуть надати "гарантії безпеки?" - Новини України

Фото: facebook.com/danilov.oleksiy

Секретар Національної безпеки та оборони Олексій Данилов розкритикував пропозицію президента Франції Еммануеля Макрона щодо необхідності “гарантій безпеки” для Росії. Відповідний пост він опублікував у Фейсбуці.

– Країні-терористу та вбивці хочуть надати гарантії безпеки? Замість Нюрнберга – підписання угоди з РФ та рукостискання? Українська кров на руках Путіна не завадить business as usual? Дивна логіка підкилимної дипломатії, час якої закінчився, – написав Данилов.

Як зазначив секретар РНБО, головним питанням залишається – забезпечення безпеки для миру від агресії Росії, а не навпаки.

– Досвід Будапешта вам знадобиться. Коли ти беззбройний, ти не становить загрози. Ми, на жаль, знаємо. Денуклеаризована та демілітаризована т.зв. Росія – найкраща гарантія миру для Європи та світу. Єдина гарантія – це гуманізм європейської судової системи, після вироку в Гаазі не передбачено смертну кару, – наголосив він.

Йдеться про заяву французького лідера Еммануеля Макрона про те, що війна Росії проти України завершиться за столом переговорів, де неможливість розширення НАТО стане однією з тем. Політик зазначив, що рішення щодо переговорів прийматиме Україна, але він упевнений, що майбутня безпека Європи включатиме і “гарантії безпеки” для Росії.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни