Данилов відповів Матвіенко: Перемовини будуть, але з новою російською владою – Новини України

Данилов відповів Матвіенко: Перемовини будуть, але з новою російською владою  - Новини України

Фото: facebook.com/danilov.oleksiy

Секретар РНБО Олексій Данілов відповів голові Радфеду РФ Валентині Матвієнко, яка запропонувала переговори «уже зараз і сьогодні» , запропонувавши їй подумати «про покаяння і лінією захисту в Гаазі». Про це він написав у своїй Фейсбук-сторінці.

– Порада Матвієнко: думайте не про мирні угоди, а про покаяння перед зрадженою Батьківщиною, вбитими вами українцями та про лінію захисту в Гаазі.  Ви голосуєте руками, які по лікті в українській крові. Не відволікайтесь на речі, які вас вже не стосуються. Перемовини будуть, але тільки з новою російською владою. Але тоді ви будете вже дуже далеко, – наголосив Данілов.

Таким чином він відповів на пропозицію Валентини Матвієнко сісти за переговори на майданчику 8-го саміту глав Парламентів G20 в Індонезії сісти за стіл переговорів.

– Давайте просто сьогодні на майданчику парламентської “двадцятки” сядемо за стіл переговорів: парламент Росії, парламент України. Давайте спробуємо зрозуміти один одного, знайти домовленості, – сказала вона.

При цьому Валентина Матвієнко заявила, що під час цих так званих “мирних” переговорів Росія не обговорюватиме анексовані території, бо це “вже їхня земля”. Вона також висунула Україні ультиматум, що закінчення війни має бути на умовах держави-агресорки. 

Віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк, яка очолює українську делегацію у Джакарті, відразу ж відкинула пропозиції Матвієнко.

– Відверто кажучи, від попереднього пафосу і зверхності “матвієнок” залишилася одна брехня! Усі, хто проголосував за анексію українських територій, – воєнні злочинці! Із ними ніхто ніяких переговорів вести не буде! – написала вона на своїй сторінці у Фейсбуці.  

Парламентський саміт країн “Великої двадцятки”, P20, проходить 6-7 жовтня в Джакарті (Республіка Індонезія).

Валентина Матвієнко є уродженкою міста Шепетівка Хмельницької області. Там поховані її батьки і досі живуть родичі.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни