Данілов прокоментував вибухи в Криму

Данілов прокоментував вибухи в Криму

Фото: РНБО Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов

Данілов заявив, що українські військові мають право використовувати виготовлену на території нашої країни зброю там, де вважають за необхідне.

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов, коментуючи вибухи в Севастоплі, заявив, що Збройні сили не будуть давати спокою терористам, які хочуть захопити Україну до того часу, поки вони не залишать територію країни.

Про це він сказав в ефірі національного телемарафону.

Відповідаючи на питання про те, з чим пов’язані часті вибухи на території окупованого Криму Данілов відповів, що українські військові мають право використовувати виготовлену на території нашої країни зброю там, де вважають за необхідне.

“Я можу сказати що час цих гауляйтерів доходить до кінця і вони будуть відповідати за всі ті злочини, які зробили спільно з путінськім режимом. Ми не будемо ні в кого питати яким способом використовувати ту зброю, яка виготовляється на території нашої країни для того, щоб нищити агресора там де вважаємо за необхідне”, – зазначив він.

За словами Данілова, Україні необхідна перемога і думати, що бойові дії будуть відбуватись тільки на нашій землі не варто.

Нагадаємо, у сьогодні У Криму стався вибух. Окупаційна влада Севастополя повідомила про збитий БПЛА.

Буданов: ЗСУ скоро увійдуть до Криму

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни