Данілов: Доцільність здобуття другої вищої для чоловіків вирішуватиме МОН

Секретар РНБО заявив, що останнім часом кількість чоловіків, які захотіли отримати другу вищу освіту значно збільшилась. 02 Вересня, 2023, 11:30 Україна Переглядів: 1016 Данілов назвав “другої вищої освіти” питанням “морального порядку. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Міністерство освіти визначатиме, чи доцільно чоловікам призовного віку отримувати другу, чи третю вищу освіту.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в етері Українського Радіо, інформують “Вікна” з посиланням на сайт “ТСН”.

Данілов заявив, що питання “другої вищої освіти, третьої, а подекуди й четвертої” питанням “морального порядку” і зазначив, що його досліджуватиме міносвіти.

“Міністерство освіти зараз буде розглядати це питання, проводитимуть аналіз, адже так сталося, що переважно чоловіки з певним життєвим досвідом – 40–50 років вирішили здобувати другу-третю освіту. Кількість людей, які хочуть здобути освіту, збільшилась в рази. Якщо ви можете служити в армії, придатні, то почекає навчання, чи ні, буде вирішувати відповідне міністерство”, – заявив Данілов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що імена лікарів-хабарників і ухилянтів оприлюднять публічно.

Крім того, ми раніше інформували, що Олексій Данілов заявив, що в Україні обмежено придатних чоловіків можуть мобілізувати до лав ЗСУ.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни