Данія анонсувала пакет допомоги Україні на понад 800 млн доларів – Новини України

Данія анонсувала пакет допомоги Україні на понад 800 млн доларів - Новини України

Фото: Forsvarsgalleriet

Данія 12 вересня анонсувала про постачання Україні нового пакета військової допомоги на суму в 833 млн доларів. Про це повідомляє Міноборони Данії. Зазначається, що це 12 пакет допомоги і він є найбільшим від початку повномасштабного вторгнення РФ.

– Пакет пожертвувань фінансується фондом “Україна” і у співпраці з міжнародними партнерами забезпечує низку потрібних речей, які можуть підтримати військову оборону України”, – йдеться у повідомленні.

Йдеться про танки, бойові машини піхоти, танкові боєприпаси і зенітні гармати. Проте пакет допомоги ще має затвердити Фінансовий комітет.

– Для того, щоб Україна могла продовжувати захищатися від незаконного вторгнення Росії, абсолютно необхідно, щоб такі країни як Данія продовжували надавати військову і фінансову підтримку Україні, – сказав міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен.

Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен обговорили у Києві новий пакет військової допомоги нашій країні, а також підготовку українських пілотів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни