Цьогоріч у Франківську 47 чоловіків стали жертвами домашнього насильства

Цьогоріч у Франківську 47 чоловіків стали жертвами домашнього насильства В Івано-Франківську станом на 15 вересня мобільна група поліції здійснила 930 виїздів на повідомлення про домашнє насильство.
Про це повідомили у пресслужбі ГУНП області, пише Галка.

  “Як свідчить статистика, із загальної кількості таких звернень підтверджується приблизно третина. За кожним таким фактом поліцейські провели перевірки, за результатами яких правопорушники були притягнуті до відповідальності”, – зазначається у повідомленні.

  У поліції додали, що цьогоріч склали 361 адміністративний протокол за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також винесли 216 термінових заборонних приписів стосовно кривдників, а слідчими розпочали 19 кримінальних проваджень.   Усього від домашнього насильства постраждало: 322 жінок, 47 чоловіків та 122 дітей. Facebook Twitter Viber LinkedIn Email Facebook Twitter Viber LinkedIn Email

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни