ЦНАПи Прикарпаття отримали 150 комплектів блоків безперебійного живлення

Завдяки міжнародній підтримці Івано-Франківській обласній військовій адміністрації вдалося передати центрам надання адміністративних послуг області 150 комплектів блоків безперебійного живлення. 14 Грудня, 2022, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 129 Техніка дозволить в час вимкнення електроенергії зберегти обладнання в разі перепаду напруги.

Про це повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація, інформують “Вікна”

Ця техніка дозволить в час вимкнення електроенергії зберегти обладнання в разі перепаду напруги.

Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Вадим Созоник та заступник з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко передали представникам територіальних громад області обладнання для сталої роботи у ЦНАПах регіону.

«В умовах нестабільного електропостачання блоки безперебійного живлення дадуть змогу убезпечити комп’ютерну техніку від виходу з ладу під час аварійних вимкнень, або забезпечать час для переведення на резервні генератори. Дане обладнання є дуже необхідне саме зараз», — зазначив Вадим Созоник.

Поряд з цим Богдан Футерко подякував працівникам центрів надання адміністративних послуг за роботу в непростий час. Дуже важливо, щоб державні та місцеві послуги й надалі надавалися жителям громад вчасно та в повному обсязі.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни