Чи обов’язково зараз оформляти туристичну страховку

Під час війни багато українців виїхали за кордон у пошуках захисту власного життя від наслідків російської агресії. Потім перед людьми постало питання, як отримати медичну допомогу за кордоном. Аналогічно перед подорожами в інші країни люди замислюються, а чи варто оформлювати страховку чи краще ці гроші витратити на щось інше? Приміром, якщо запланована мандрівка до країн, куди потрібна віза, наприклад, до Австралії, Канади чи США, то страховий поліс буде обов’язковою вимогою для отримання дозволу на перетин кордону. Але як показує практика, страховий поліс потрібен більше самому мандрівнику для захисту від непередбачених обставин.

Навіщо потрібно оформити туристичну страховку

Як ми уже зазначили, страховка для візи не є обов’язкової для більшості країн Європи, але все ж таки її варто придбати. Страхування подорожей забезпечує фінансовий захист на випадок, якщо у людини виникнуть несподівані медичні проблеми або надзвичайні ситуації під час подорожі.

Серед причин, чому доцільно мати туристичну страховку, вказують:

  • наявність гарантії невідкладної медичної допомоги. Якщо людина захворіла або отримала травму під час подорожі, медичні витрати можуть бути досить дорогими. Страховка допоможе покрити витрати на лікування, госпіталізацію та ліки;
  • екстрена госпіталізація. У деяких випадках може знадобитися лікування в стаціонарі, що також забезпечить страховий поліс;
  • душевний спокій. Наявність страхового договору дозволить застрахованим особам бути впевненим і насолоджуватися поїздкою. Це відбувається, оскільки людина знає, що у нього є підтримка.

Тому варто зважити всі плюси і мінуси туристичного страхування і прийняти правильне рішення щодо придбання страховки.

На що варто звернути увагу перед оформленням страховки

Перш ніж купувати поліс туристичного страхування, уважно перегляньте особливості покриття, ліміти, ознайомтесь з виключеннями і дізнайтеся про розмір франшизи. Франшиза — це та сума, яку доведеться сплатити самостійно у разі настання страхового випадку. Поліси з нульовою франшизою коштують дорожче.

Дуже актуально, щоб перелік ситуацій, коли компанія виплатить компенсацію, був максимальним. Що ж до базового набору, то він обов’язково має включати оплату екстреної, стаціонарної та амбулаторної допомоги, необхідних ліків.

І також варто звертатися до послуг надійних страхових компаній. Прикладом такої є СК «Арсенал Страхування». Ця компанія має достатню кількість договорів з асистуючи ми організаціями за кордоном і може гарантувати своїм клієнтам надійну фінансову підтримку.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни