Christie’s виставив на аукціон найціннішу в історії приватну колекцію прикрас – Новини України

Christie's виставив на аукціон найціннішу в історії приватну колекцію прикрас - Новини України

Фото: christies.com

Аукціонний будинок Christie’s виставив на торги ювелірну колекцію із 700 коштовностей, яка є найбільшою та найціннішою з приватних колекцій прикрас. Про це повідомляє ” Бабель “.

Йдеться про ювелірні прикраси, які колекціонувала австрійська мільярдерка Хайді Хортен. Серед них – ювелірні вироби від Boivin, Bulgari, Cartier, Tiffany, Harry Winston та Van Cleef & Arpels. У колекцію увійшло безліч цікавих предметів, включаючи кільце Cartier Sunrise and Ruby з 25-каратним рубіном Pigeon’s Blood, що є найбільш цінним і насиченим з усіх рубіном. Попередня оцінка цього кільця становить від $15 до $20 мільйонів.

Також на майбутніх аукціонах буде представлений чокер від Bulgari, прикрашений перлами, сапфірами та діамантами, оцінений у 277—480 тисяч доларів. Крім того, на торгах можна буде придбати каблучку зі смарагдом і діамантами за 480—690 тисяч доларів, а також каблучку з кольоровим діамантом від Bulgari, вартість якої оцінюється в 2,8—4,8 мільйона доларів.

Намисто Briolette of India, прикрашене діамантами, продаватиметься за ціною 9,6—14,9 мільйона доларів, а рідкісне кільце з сапфіром і діамантом Cartier буде доступне за 4,8—6,7 мільйона доларів.

Усі виручені кошти від аукціону будуть передані до Фонду Хайді Хортен – благодійної організації, яку мільярдерка заснувала у 2020 році для підтримки музею сучасного мистецтва, розташованого у Відні.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни