Чотирьох військових з Рогатинщини посмертно нагородили орденами «За мужність» ІІІ ступеня – Новини Галича

Четверо захисників України з Рогатинської громади отримали найвищі державні нагороди відповідно до Указу Президента №269/2023 від 10 травня, на жаль, посмертно.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня відзначено:

Бандуру Романа Степановича з с. Пуків – солдата.

Військовослужбовець був учасником АТО. У 2015 році воював у складі 80 бригади. З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну знову став на захист держави. Загинув під час мінометного обстрілу 8 вересня 2022 року у Бахмутському районі на Донеччині.

Відоцького Андрія Михайловича з с. Кліщівна – головного сержанта.

Життя Героя трагічно обірвалося під час танкового обстрілу поблизу населеного пункту Яковлівка Донецької області 29 жовтня 2022 року.

Мокрійчука Юрія Ананійовича з с. Бабухів – головного сержанта.

Воїн загинув 22 вересня 2022 року під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області.

  • Мочернюка Василя Васильовича з с. Черче – молодшого сержанта.

    Захисник загинув 11 вересня 2022 року під час артилерійського обстрілу, завданого військом ворога, в Бахмутському районі Донецької області.

    «Вони віддали за Батьківщину найдорожче – свої життя… Ці нагороди не повернуть родинам загиблих Героїв найцінніше, однак, слугуватимуть згадкою про їхній подвиг, героїзм та відданість своїй державі. Пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя в обороні за вільне та мирне майбутнє наших дітей», – йдеться у повідомленні Рогатинської МТГ.

    До теми: 22 родини прикарпатських поліціянтів, які захищають Україну, отримали службове житло

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни