Чотирьох військових з Прикарпаття посмертно нагородили орденами “За мужність” ІІІ ступеня

Вони віддали за Батьківщину найдорожче – свої життя… Ці нагороди не повернуть родинам загиблих Героїв найцінніше, однак, слугуватимуть згадкою про їхній подвиг, героїзм та відданість своїй державі. 19 Травня, 2023, 18:30 Прикарпаття Переглядів: 315 Ілюстроване фото. Слава  Героям! Слава Україні! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Днями четверо захисників України з Рогатинської громади отримали найвищі державні нагороди відповідно до Указу Президента  №269/2023 від 10 травня, на жаль, посмертно, інформують “Вікна” з посиланням на Рогатинську МТГ.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку  орденом “За мужність” ІІІ ступеня відзначено:

Бандуру Романа Степановича с.Пуків  — солдата.

Військовослужбовець був учасником АТО. У 2015 році воював у складі 80 бригади. З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну знову став на захист держави. Загинув під час мінометного обстрілу 8 вересня 2022 року у Бахмутському районі на Донеччині.

Відоцького Андрія Михайловича с.Кліщівна — головного сержанта.

Життя Героя трагічно обірвалося під час танкового обстрілу поблизу населеного пункту Яковлівка Донецької області 29 жовтня 2022 року.

Мокрійчука Юрія Ананійовича с.Бабухів — головного сержанта

Воїн загинув 22 вересня 2022 року під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області.

Мочернюка Василя Васильовича с.Черче — молодшого сержанта

Захисник загинув 11 вересня 2022 року під час артилерійського обстрілу, завданого військом ворога, в Бахмутському районі Донецької області.

Пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя в обороні за вільне та мирне майбутнє  наших дітей.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни