Чому всі говорять про Лебіговича та чому він не йде в президенти?

Користувачі соцмереж активно поширюють меми з закликом голосувати на майбутніх виборах президента України за блогера Михайла Лебігу. При цьому вони використовують не оригінальне прізвище Лебіги, а його поєднання з Януковичем — Лебігович. 26 Серпня, 2023, 13:30 Україна Переглядів: 1579 Стрімер за одну ніч зміг зібрати понад вісім мільйонів гривень. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Хто такий Михайло Лебіга?

Михайло Лебіга —  український Twitch-стрімер із ніком Leb1ga, відомий перш за все тим, що регулярно збирає на платформі рекордні збори на потреби ЗСУ, ГУР, та інших підрозділів, які зараз боронять незалежність України, інформують “Вікна” з посиланням на сайт “AIN”.

В липні 2023 року Лебіга всього за одну ніч зібрав рекордні 8,35 млн гривень. Стрім йшов майже 8 годин. Первинною метою було зібрати 2 658 000 грн, але за підсумками зборів сума втричі перевищила ціль. Лише за першу годину вдалося зібрати більше 3 млн, а за підсумками усього збору — більше 8,3 млн грн.

Цієї суми вистачило на три розвідувальних безпілотники «Сич» для Головного управління розвідки. Кошти, які залишились після покупку БпЛА для ГУР МОУ, спрямували на придбання автівки для одного з підрозділів Сил оборони.

Трансляція Лебіги набрала понад 141 600 годин перегляду, а середній онлайн на ефірі становив 17 800 глядачів. Максимальний онлайн під час стріму досяг позначки 34 800 глядачів — це не лише рекордний показник для каналу самого Лебіги, а й найкращий результат серед усіх україномовних стрімерів Twitch.

Що за Лебіговіч?

Один із напрямків стрімів Лебіги — перегляд українських шоу, інтерв’ю та теледебатів. Нещодавно блогер на стрімі передивився старі дебати Ющенка та Януковича, а глядачам це так сподобалося, що вони почали жартома називати Михайла кандидатом від народу.

На цю тему почали створювати меми, де Лебігу називають кандидатом в президенти Лебіговичем (прізвище, яке є поєднанням слів Лебіга та Янукович), зазначають, що він є висуванцем чи то від «Партії Лебігонів», чи то від партії «Слуги калорій».

В якийсь момент мем вийшов з під контролю і історію про Лебіговича підхопили всі, в тому числі депутати. В TikTok почали викладати відео на підтримку Лебіговича, робити мерч та інші смішинки. Напевно під будь-яким відео сьогодні у TikTok можна знайти слова «за Лебіговича», цю історію всі розносять як тільки можуть.

Сам же Лебіга просить перестати це розносити.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни