Чому калушани з вулиці Української сидять без світла?

Міська влада оприлюднила інформацію до відома жителів вулиці Української, 2а щодо ситуації з електропостачанням будинку. 27 Грудня, 2022, 08:00 Калуш Переглядів: 450 Після заміни кабелю електроенергія до будинку подається відповідно до графіків відключень, — йдеться в інформації

Впродовж тривалого часу мешканці цього будинку скаржаться на відсутність електропостачання, а якщо воно з’являється, то на нетривалий час. Калушани нарікають на управляючу компанію “Комфорт-Дім” і в соцмережах щодня звертаються до міського голови Андрія Найди.

Так, в одному з повідомлень зазначають:

“Доброго дня п. Найда, минуло два дні, історія повторюється: Українська 2а знову без світла, ремонту, що провели вистачило аж на два дні, що далі, доки триватиме це знущання??? Може пора залучити спеціалістів, а не криворукого електрика з Комфорт дому???? В Комфорт домі в приймальні кажуть, що то Франківськ нас відключає, суто наш будинок чи як?”.

“Після вашого колективного звернення працівники Калуського РЕМ полагодили несправності, замінивши кабель”, — йдеться в повідомленні міської влади.

Відтак електроенергія до будинку подається відповідно до графіків відключень, які щодня подає «Прикарпаттяобленерго», — переконують в офіційній інформації.

Але, на жаль, за цією адресою стаються й аварійні відключення (автоматичні), які, як правило, пов’язані з перевантаженням електромережі. І в таких випадках працівники управляючої компанії або чергові РЕМ (залежно від зони відповідальності) за викликом приїжджають на місце і вмикають рубильник, — йдеться в повідомленні.

Влада також додає, що будинок на Українській, 2а споживає приблизно стільки ж електроенергії, як три будинки на цій же вулиці: 6, 8 і 10.

Щодо ситуації 26 грудня з тривалою відсутністю світла за згаданою адресою, то ця проблема була майже у всій центральній частині міста. А причину назвали у РЕМ — аварійна ситуація на високовольтній лінії електропередач, — запевняє міська влада.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни