Чиновників Хмельницької міської ради перевірятимуть на поліграфі – Новини України

Чиновників Хмельницької міської ради перевірятимуть на поліграфі - Новини України

Фото: Світлана Русіна/zhar.org.ua

Чиновників Хмельницької міської ради перевірятимуть на поліграфі. Рішення депутатів опублікували на сайті ради, повідомило 17 вересня місцеве видання «Незалежний громадський портал».

Перевірку на детекторі брехні дозволили на 33-тій позачерговій сесії Хмельницької міської ради, яка відбулася 15 вересня.

– Працівники комунального підприємства “Хмельницькінфоцентр” пройшли навчання, отримали сертифікацію. Такий спосіб використовується в багатьох спецслужбах, фінансових установах світу. Хоча, звісно, це не є істина, — прокоментував міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

До перевірки на поліграфі нікого не примушуватимуть, але відмова “наштовхуватиме на певні висновки”, заявив Симчишин. Перевірка стосуватиметься працівників виконавчих органів Хмельницької міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій. «Детектор брехні» не застосовуватимуть до виборних посад – міського голови та його заступників.

Про те, що у Хмельницькому хочуть запровадити тестування на поліграфі працівників міської ради та підпорядкованих їй організацій, стало відомо у квітні. Тоді проєкт рішення опублікували на сайті Хмельницької міської ради. У документі вказано, що результати «мають виключно ймовірний та орієнтувальний характер».

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни