Червоний хрест України підтримав санкції проти російського – Новини України

Червоний хрест України підтримав санкції проти російського  - Новини України

Фото: facebook.com/RedCrossUkraine

Червоний Хрест України закликав партнерів з міжнародного Руху запровадити “жорсткі заходи” відносно російського. Відповідна заява української організації  оприлюднена на Фейсбук-сторінці ЧХ України. 

– Російський Червоний Хрест вкотре порушує принцип нейтральності, в даному випадку розпочавши підтримку політичної акції #МИВМЄСТЄ, яка започаткована керівництвом держави-агресора, росії, в рамках якої передбачена допомога військовослужбовцям. Червоний Хрест України закликає партнерів з Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця до необхідності запровадження жорстких заходів щодо недопущення таких дій російським Червоним Хрестом, – наголосили в українському ЧХ.

У організації додали, що є найбільшою в Україні гуманітарною організацією, задача якої –  допомагати державі подолати гуманітарну кризу.

– Ми працюємо виключно на території України. На жаль, наразі у нас немає доступу до усіх куточків України, оскільки частина українських територій тимчасово окупована державою-агресором, тобто росією. Всі донати/пожертви, які до нас надходять, ми направляємо виключно на допомогу населенню України, яке її потребує. Волонтери і співробітники Червоного Хреста України — теж громадяни України, які живуть в Україні, і які зазнають нищівних обстрілів, бомбардувань та інших жахіть війни,  – підсумували у Червоному Хресті України.

Напередодні стало відомо, що російський Червоний Хрест оголосив початок збору коштів на підтримку сімей росіян, рідних яких мобілізовали для війни проти України. За словами керівника російської організації Павла Савчука,  солдати “зіштовхуються з низкою труднощів, а їхні сім’ї відчувають потребу у фінансовій чи гуманітарній підтримці”. Після цього омбудсмен України Дмитро Лубінець заявив о необхідності виключити російське суспільство Червоного Хреста з міжнародної організації та заборонити використовувати емблему. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни