Чергова хвиля пандемії коронавірусу на Калущині завершилася

Як повідомляє офіційний сайт Калуської міської ради, станом на 27 жовтня зареєстровано 27 079 підозр на коронавірусну хворобу, у тому числі 3 – за останню добу. 27 Жовтня, 2022, 15:00 Калуш Переглядів: 463 Ілюстроване фото. Чергова хвиля пандемії не була надто помітною і швидко завершилася

На цю дату зафіксовано 13 577 підтверджених випадків COVID-19, з них 3 нові випадки захворювання — за останню добу. На 20 жовтня в стаціонарних закладах охорони здоров’я Калуської громади перебували 10 хворих з коронавірусною хворобою та пневмонією, а на 27 жовтня — 5. Усі госпіталізовані є жителями громад колишнього Калуського району.

За останній тиждень, з 20 по 27 жовтня, на Калущині зафіксовано 5 підозр на коронавірусну хворобу ( 35 і 16 підозр у попередні тижні) та стільки ж – 5 нових випадків захворювання (у попередні тижні виявляли  35 і 16 нових випадків  захворювання), інформують “Вікна”

Нагадаємо, пік останньої хвилі захворюваності на коронавірусну хворобу припав на середину вересня: тоді виявили 104 і 110 нових випадків на тиждень. А з двадцятих чисел вересня кількість таких випадків дедалі стрімкіше знижується. За останній тиждень на Калущині не зафіксовано смертей від коронавірусної хвороби, а загальна кількість жертв COVID-19 з початку пандемії становить 382. Кількість госпіталізованих також різко зменшилася: два тижні тому у лікарнях було близько трьох десятків хворих.

Нагадаємо, а серпні на Калущині було виявлено 134 нові випадки коронавірусної хвороби, за вересень (станом на 30 число) — 351. А за період від 30 вересня і до 27 жовтня, тобто майже за цілий місяць, — 115 нових  випадків. Причому 94 випадки виявили за перші два тижні жовтня, а за два останні — всього 21.

Таким чином чергова хвиля пандемії коронавірусу завершилася. Причому вона була менш інтенсивною за попередні, коли до лікарень госпіталізували сотні людей, розгортали додаткові відділення тощо.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни