Через землетрус у Туреччині загинули п’ятеро українців – Новини України

Через землетрус у Туреччині загинули п'ятеро українців - Новини України

Фото: Українські рятувальники допомагають турецьким колегам ліквідовувати наслідки землетрусу. Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

Станом на 14 лютого внаслідок землетрусу у Туреччині загинули п’ятеро українців, зокрема родина із Запоріжжя. Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ України.

“В зону стихійного лиха вирушає друга група консулів, аби на місці координувати пошуки зниклих громадян, надавати сприяння постраждалим та забезпечити евакуацію українців до інших турецьких регіонів та України”, – написав у Facebook речник МЗС Олег Ніколенко.

За словами Ніколенко, загалом вдалося розшукати 136 громадян та евакуювати 37. З-під завалів врятовано 10 українців, сім вважаються зниклими, їхні пошуки тривають (двоє можуть бути під завалами, до пошуку залучені наші підрозділи ДСНС). Ще одна людина госпіталізована, її стан стабільний.

“На жаль, внаслідок землетрусу загинули п’ять громадян України, зокрема родина із Запоріжжя. Посольство вживає заходів задля підготовки репатріації тіл загиблих”, – написав речник МЗС.

Також він зазначив, що найближчим часом дипломати планують евакуювати із постраждалого південного регіону 22 українських громадян.

В Туреччині внаслідок землетрусу загинула українка з двома дітьми.  Жінка ще на початку повномасштабного вторгнення евакуювалася туди із Запоріжжя. Після землетрусу вона кілька днів не виходила на зв’язок.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни