Через ворожі обстріли без електропостачання залишились деякі населені пункти трьох областей – Новини України

Через ворожі обстріли без електропостачання залишились деякі населені пункти трьох областей - Новини України

Фото: facebook.com/npcukrenergo

Станом на ранок 23 лютого в Україні немає дефіциту потужності в енергосистемі. Він відсутній вже дванадцяту добу поспіль і наразі не прогнозується. Про це повідомили у пресслужбі НЕК “Укренерго”.

В енергосистемі працюють усі види електростанцій. Імпорт електроенергії здійснюється у незначних обсягах і продовжує знижуватися. Проте через пошкодження мереж операторів системи розподілу, спричинені ворожими обстрілами, є знеструмлення у прифронтових районах Харківської, Запорізької та Херсонської областей. Там, де дозволяє безпекова ситуація, тривають ремонтні роботи.

–  Ліміти споживання до областей не доводились через відсутність дефіциту потужності в енергосистемі. Однак при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень, – наголосили у компанії.

Досі діють мережеві обмеження в Одесі, викликані значним пошкодженням енергетичної інфраструктури. Тому для уникнення перевантаження обладнання, яке залишилося в роботі, там застосовуються графіки погодинних відключень.

Під час 14-ї масованої терористичної ракетної атаки на енергосистему України, яка відбулася на початку лютого, були влучання на декількох об’єктах високовольтної інфраструктури в східному та західному, південному регіонах, що призвело до перебоїв з електропостачанням у деяких областях.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни