Через сильний вітер масштаби пошкоджень серйозні, — “Прикарпаттяобленерго”

Впродовж 21 лютого у різний час вітер став причиною аварійних знеструмлень на 424 підстанціях у 83 населених пунктах області. 22 Лютого, 2023, 16:56 Прикарпаття Переглядів: 162 Станом на 22 лютого залишаються складні аварії у мережах на Косівщині, Городенківщині, Снятинщині та Верховинщині Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Незважаючи на те, що вітер не стихав усю добу, енергетикам вдалось ліквідувати більшість наслідків негоди. Частину ліній вдалось заживити за резервними схемами, частину відремонтували одразу.

Станом на 22 лютого залишаються складні аварії у мережах на Косівщині, Городенківщині, Снятинщині та Верховинщині. Основна причина знеструмлення — падіння гілок та дерев на проводи ліній електропередач через сильний вітер, повідомляє “Прикарпаттяобленерго”.

Масштаби пошкоджень серйозні: до прикладу, щоб відновити електропостачання на Косівщині, енергетикам необхідно замінити 33 пошкоджені опори, на Верховинщині — 16. Доступ до місць аварії ускладнений болотистою місцевістю та талим снігом.

На допомогу колегам із філії «Карпатська» вирушили бригади із філій «Східна», «Південна» та «Коломийська», щоб відновити електропостачання до кінця доби.

У чат-боті Viber можна подати заявку про вимкнення та дізнатись орієнтовні години відновлення електропостачання. Дізнатись про стан аварійних вимкнень можна також за посиланням.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни