Через прохання не вмикати російську музику: на Івано-Франківщині трапився конфлікт між відвідувачками закладу (ВІДЕО)

У п’ятницю, 28 березня близько 17:00, до поліції надійшло повідомлення від 27-річної мешканки Києва. Жінка розповіла, що в одній із колиб Снятина між нею та незнайомою жінкою виник конфлікт з шарпаниною.

Про інцидент повідомили в поліції Івано-Франківської області, пише Фіртка.

Так, потерпілою є Лідія Фесенко, яку смикнули за волосся через прохання не вмикати російську музику. Її нападницю ідентифікували завдяки камері спостереження у закладі.

Лідія Фесенко є членкинею Національного агентства із забезпечення якості освіти. Проживає наразі в Києві, на Івано-Франківщину приїхала до подруги в гості.

Як вказує жінка, інцидент трапився під час обіду в одному з кафе Снятина.

“За сусіднім столиком сидять панянки, які вмикаютть російську музику, натомість я роблю зауваження.

Відбувається перепалка, у сторону мене та моїх подруг летять образи, врешті все стихає, минає хвилин 30 (впродовж яких вони нас активно обговорюють), пані збираються і починають покидати заклад, а одна героїня вирішує схопити мене за волосся та потягнути”, — розповідає Лідія Фесенко.

Лідія Фесенко зазначає, що представники закладу, де відбувся конфлікт, повністю підтримали її, зокрема надали відео з камери та свідчили поліції.

“Одразу після інциденту я звернулася до поліції, вони все зафіксували, максимум можуть інкримінувати 173 статтю КУпАП, бо немає тілесних пошкоджень, які може зафіксувати судмедекспертиза. Щоб реалізувати суд над жінкою, то максимум — це почати справу про захист честі та гідності, і ще моральна компенсація. Я проживаю у Києві, тому самостійно реалізувати такий варіант не зможу, бо треба бути безпосередньо у Снятині, щоб брати участь у судовому процесі або мати можливість сюди приїздити”, — каже жінка.

Водночас поліціянти встановили особу правопорушниці — нею виявилася 39-річна мешканка Снятина. Наразі встановлюють її місце перебування. Також Лідія Фесенко дізналася, що нападниця нещодавно повернулася з Англії.

“Боляче, коли тягнуть за волосся, але більш боляче, що за мову в Україні все ще можеш отримати образи та фізичне насилля. Від цього моє серце просто розривається. Але ніщо мене не зупинить, я й надалі буду відстоювати українську мову”, — вказала Лідія Фесенко.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни