Через повітряну тривогу матч БК “Прикарпаття-Говерла” та “Дніпра” – перенесли

Сьогодні, 25 жовтня, БК “Прикарпаття-Говерла” грала проти одного із баскетбольних грандів України – “Дніпра”.

Матч пройшов в Івано-Франківську у манежі Коледжу фізичного виховання, інформує Фіртка. Вчора, 25 жовтня, говерляни провели гру проти одеської “БІПИ”. На жаль, зазнали поразки у першій грі після восьмирічної перерви у Суперлізі.

У першій половині першої чверті, команди мали декілька штрафних кидків поспіль. Де дніпряни були точнішими. В результаті, перша 10-хвилинка завершилася на користь гостей із рахунком 15:22.

Хоча у певний момент, говерляни наблизилися до Дніпра на відстань двох очок. Проте, хороша робота тренерського штабу та вчасний тайм-аут — не дозволив господарям таки наздогнати гостей.

Друга чверть завершилася із рахунком 12:21. Команди пішли на перерву за рахунку 27:43 на користь Дніпра.

Перед заключною десятихвилинкою, рахунок був 44:62 – попереду були дніпряни. Третю чверть гості виграли 17:19.

Не встигла розпочатися четрта десятихвилинка, як розпочалася повітряна тривога. За регламентом Федерації баскетболу України, якщо повітряна тривога триває більше однієї години – матч можуть перенести. Так і сталося, на жаль.

Зазначимо, це вже друга гра за сьогодні, яку перенесли на невизначений час. До цього, було матч “БІПА” – “Будівельник” теж не був дограний через велику кількість тривог.

Детальніше про підготовку, фінансування, команду, кадрову ситуацію та академію івано-франківської баскетбольної команди, читайте в інтерв’ю з директор баскетбольного клубу «Прикарпаття—Говерла» Андрій Дроздов про суперлігу України, підготовку до сезону та фінансування.