Через місяць після зсуву ґрунту на Грузії тривають пошуки зниклих дітей. – Новини України

Через місяць після зсуву ґрунту на Грузії тривають пошуки зниклих дітей. - Новини України

Фото: t.me/NGnewsgeorgia

На грузинському курорті Шові через місяць після зсуву, який забрав 31 життя, в зоні стихії, як і раніше, тривають пошуково-рятувальні роботи. У пошуках задіяні військові, техніка, кінологи. Про це повідомляє проект SOVA.

Наразі тривають пошуки двох зниклих безвісти дітей. Відомо про 31 загиблу людину, ідентифіковано тіла 29 осіб.

– Через місяць, як і раніше, немає остаточного висновку з приводу того, що викликало зсув зсуву в регіоні Рача. Є лише попередня оцінка – повідомило Агентство з охорони навколишнього середовища. – Немає жодних підтверджень фактів накопичення води в ущелині до стихії у Шові, про що висловлювала припущення частина фахівців.

Відомство пояснило, що в ущелині Бубасцкалі відбувся відсік 500 тисяч кубічних метрів скельно-зсувної маси, що спричинило рух 62 га крижаної маси. Вона повністю пройшла річковою долиною. Це – первинний звіт відомства щодо трагедії у Шові. Опоненти влади вимагають створити слідчу комісію при парламенті Грузії, проте влада вважає це безглуздим.

Потужний зсув у курортному селищі Шові на високогір’ї стався 3 серпня. Хвилі бруду накрили десятки людей. Також було пошкоджено лінії електропередачі, зруйновано мости та дороги. Понад 200 людей було евакуйовано до безпечніших районів. Серед жертв стихії також опинилась громадянка України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни