Через мінометний обстріл на війні загинув 36-річний Віталій Мельник з Кудлатівки

У найгарячішій точці війни на Донеччині героїчно загинув житель села Кудлатівка Войнилівської територіальної громади Віталій Мельник. 20 Грудня, 2022, 12:00 Калуш Переглядів: 1845 16 грудня Віталій Мельник героїчно загинув поблизу населеного пункту Торське Донецької області

Солдат Віталій Мельник, 1986 року народження, став у ряди воїнів, щоб дати відсіч ворогу. Захищаючи Україну, служив у мінометній батареї.

Командування військової частини характеризує Віталія Мельника винятково з позитивного боку. Він був високо мотивованим та добре підготовленим військовослужбовцем, прикладом зразкового виконання військового обов’язку, користувався авторитетом серед побратимів. Завжди був ввічливим і чуйним до товаришів, допомагав їм у службі. Проявив мужність і героїзм, стійкість і рішучість, до останнього залишився вірним військовій присязі та українському народові.

16 грудня Віталій Мельник героїчно загинув поблизу населеного пункту Торське Донецької області, внаслідок ворожого мінометного обстрілу отримав поранення, несумісне з життям.

“Герой віддав своє життя заради свободи й мирного неба над Україною. Він назавжди залишиться у пам’яті тих, хто його знав, мужнім і вірним сином українського народу та відважним воїном. Для усіх нас він є прикладом патріотизму і самопожертви. Не забудемо його подвиг!
Висловлюю співчуття рідним та близьким Віталій Мельника, разом з Вами низько схиляю голову у скорботі.
Спочивай з Богом, Воїне! Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій Твоїй душі! Вічна пам’ять та слава Герою!” — йдеться в співчутті голови Калуської районної державної адміністрації — начальниці районної військової адміністрації Жанни Табанець.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни