Чемпіонат світу у Катарі: Нідерланди обіграли Сенегал з рахунком 2:0 – Новини України

Чемпіонат світу у Катарі: Нідерланди обіграли Сенегал з рахунком 2:0 - Новини України

Завершальним матчем першого кола групового етапу Чемпіонату світу з футболу у Катарі 21 листопада став двобій Сенегал – Нідерланди. Після поєдинку господарів турніру з еквадорцями обидві команди були налаштовані не поступатися одна одній до останнього.

З несподіванок – у стартовому складі збірної Нідерландів не знайшлося місце нападнику «Барселони» Мемфісу Депаю. Луї ван Гаал випустив у старті пару Янссен – Бергвейн. Голландці вирішили не грати у першому турі в іскрометний футбол і виставили схему з п’ятьма захисниками 5-3-2, зробивши ставку на швидкісного Дюмфріса праворуч та досвідченого Блінда зліва.

Аліу Сіссе у свою чергу нічим не намагався здивувати свого візаві, виставивши звичні для Сенегалу 4-3-3.

По суті, цей матч став першим матчем турніру, де можна було побачити абсолютно рівний футбол. Після першого тайму сенегальці програвали у володінні м’ячем 47 на 53, але вели по ударах по воротах – 6:5. Навіть змусили голландців частіше фолити (4:8). Але найсильнішого у цій парі перший тайм так і не виявив.

Другий тайм пройшов у абсолютно такому ж ритмі. Обидві збірні демонстрували дуже близький футбол. Часом здавалося, що Сенегал здатний здобути 3 очки. Але на 85-й хвилині матчу клас нідерландської збірної все ж таки дав про себе знати – 23-річний Коді Гакпо блискуче замкнув передачу Френкі де Йонга і зробив рахунок 0:1.

Вже у компенсований час сенегальці Менді та Гуйє отримали по жовтій карточці. Але на кінець зустрічі це вже ніяк не вплинуло.

Нагадаємо, що 20 листопада у цій групі вже відбувся матч Катару та Еквадору. Перемогу в ньому з рахунком 0:2 здобули еквадорці. Два голи на свій рахунок записав досвідчений нападник Енер Валенсія.