Бурштинську ТЕС очолив Вадим Сімаков

9 лютого на Бурштинській ТЕС представили нового керівника. Ним став Вадим Сімаков — досвідчений енергетик зі стажем роботи в галузі понад 25 років.

10 Лютого,
2022,
12:30
Прикарпаття

Переглядів: 660


Бурштинська ТЕС забезпечує електроенергією 5 мільйонів користувачів

Вадим Сімаков пройшов шлях від машиніста-обхідника по котельному та турбінному обладнанню до керівника департаменту з операційних покращень Луганської ТЕС. Пізніше він керував департаментом з операційних покращень ДТЕК Енерго, працював головним інженером на Ладижинській ТЕС. За час його роботи на Ладижинській ТЕС було збільшено потужність енергоблоків на 118 МВт завдяки проведеним капремонтам. До призначення на Бурштинську ТЕС Вадим Сімаков очолював департамент з управління експлуатацією та ремонтом обладнання ДТЕК Енерго, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу ДТЕК.

Максим Шумченко, який до цього часу тимчасово виконував обов’язки директора Бурштинської ТЕС, працюватиме й надалі на станції на посаді головного інженера.

«Бурштинська ТЕС — ключова станція в регіоні, яка працює в енергоострів та забезпечує електроенергією до 5 мільйонів споживачів у трьох областях Західної України. Упевнений, що Вадим Сімаков разом з колективом зробить роботу станції більш ефективною на всіх етапах виробництва, продовжить роботу над зниженням впливу на довкілля. У нього великий досвід роботи, авторитет і довіра в колективах теплових електростанцій компанії. Він успішно реалізував проєкти з підвищення ефективності енергоблоків Луганської ТЕС, зниження аварійності на Ладижинській ТЕС, впровадження системи операційних покращень на 11 підприємствах теплової генерації. В пріоритеті нового директора підприємства — забезпечення стабільної та безаварійної роботи підприємства, безпеки виробництва, охорона праці та поліпшення умов праці для співробітників підприємства», — підкреслив директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго Сергій Куриленко.

«Дякую за довіру та представлену можливість працювати тут, на Бурштинській ТЕС. Перш за все хотів би сказати, що для мене в роботі є цінними декілька речей. Це чесність, довіра, небайдужість, бажання розвиватися, працювати та рухатися вперед», — додав Вадим Сімаков, директор ДТЕК Бурштинська ТЕС.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни