Буревій на Франківщині: у селі Шевченкове вітер зірвав дахи будинків й поламав дерева, у Галичі — пам’ятку XII століття

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Facebook/Олег Кантор

У селі Шевченкове Галицької громади буревій пошкодив будинки, зірвав дахи та поламав дерева. Про це у коментарі Суспільному повідомила речниця Держслужби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області Христина Перцович.

Фото: Facebook/Олег Кантор

"Пройшовся сильний вітер. Є пошкодження житлових будинків у селі Шевченкове. Наразі з'ясовують їхню кількість. 26 липня працюватиме комісія, яка встановлюватиме збитки від негоди. Наразі рятувальники прибирають дерева з доріг", — каже Христина Перцович.

Голова Галицької громади Олег Кантор закликав на Facebook-сторінці жителів села бути обережними з електроопорами та електропроводами. З його слів, відповідні служби вже працюють.

"Також повідомляю, що уже завтра від самого ранку на місцях пошкоджень будуть працювати представники комісій, зокрема ТЕБ і НС, поділені на три мобільні бригади, для фіксування наслідків та розмірів завданої шкоди. Просимо бути вдома та надати всі необхідні свідчення, фото та документи", — написав Кантор.

У Галичі негода пошкодила пам’ятку національного значення XII століття — храм святого Пантелеймона. Відео, зняте з дзвіниці святині, оприлюднив генеральний директор заповідника "Давній Галич" Володимир Олійник.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни