Букінгемський палац показав новий портрет Чарльза III у статусі короля у день його 74-річчя – Новини України

Букінгемський палац показав новий портрет Чарльза III у статусі короля у день його 74-річчя - Новини України

Фото: instagram.com/theroyalfamily

Новому королю Великобританії Чарльзу ІІІ 14 листопада виповнилося 74 роки. На честь першого свята монарха у новому статусі представники Букінгемського палацу опублікували у соцмережах новий портрет Його Величності, зроблений у парку Віндзорського палацу. Чарльз III став новим рейнджером цих земель після батька принца Філіпа, який обіймав цю посаду з 1952 і до смерті, в 2021 році.

До обов’язків рейнджера великого Віндзорського парку входить нагляд та управління діяльністю територією загалом. Батько Чарльза принц Філіп свого часу зробив його більш відкритим для публіки, але намагався зберегти його для майбутніх поколінь. Кілька років тому інтерв’ю програмі ВПС “Замок королеви” він провів екскурсію парком, де зізнався, що з його ініціативи на території було відкрито фермерський магазин, пересаджено деякі види рослин та збільшено площу парку для відвідування туристів.

Чарльз зійшов на престол після смерті матері, королеви Єлизавети ІІ. Церемонія коронації монарха відбудеться 6 травня 2023 року у Вестмінстерському абатстві.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від The Royal Family (@theroyalfamily)

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни