Будівлю «Промінвестбанку» в центрі Калуша вчетверте виставили на аукціон

Нагадаємо, 13 вересня мав відбутися перший аукціон з продажу приміщень і майна «Промінвестбанку» на майдані Шептицького в Калуші. Майно банка-банкрута продають через Національну електронну біржу. Умови продажу було затверджено рішенням Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. 01 Жовтня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 325 Стартова ціна продажу становила  понад 8 млн 857 тис. гривень з урахуванням податку на додану вартість

На торги висталили нежитлове приміщення загальною площею 504,3 кв. метри (включає приміщення служби інкасації площею  479,9 кв. метри та котельню на  24,4 кв. м, а також огорожу та ворота), службові приміщення (з добудовою каси)  загальною площею 963,7 кв. метрів та основні засоби у кількості вісім одиниць. Стартова ціна продажу становила  понад 8 млн 857 тис. гривень з урахуванням податку на додану вартість, інформують “Вікна”.

Однак аукціон не відбувся, оскільки не було подано жодної заяви.  Відтак майно виставили на електронні торги вдруге, вже за ціною понад 7 млн 971 тис. гривень. Проте знову безуспішно. На третіх торгах, які буди заплановані на 29 вересня, майно продавали за стартовою ціною близько 7 млн 86 тис. гривень – бажаючих знову не було.

Тож 29 вересня будівлю «Промінвестбанку» в центі Калуша виставили на електронні торги вчетверте – за стартовою ціною менш як 6,2 млн гривень з ПДВ. Прийняття заяв на участь в аукціоні триватиме до 6 жовтня, а торги заплановані на 7 жовтня.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни