Будівлю колишнього дитсадка у Боднарові за повну ціну очікувано ніхто не купив

11 серпня управління комунальної власності Калуської міської ради оголосило про проведення електронного аукціону з приватизації будівлі старого дитсадка на вул. Галицькій, 21 у с. Боднарів. Стартова ціна будівлі на аукціоні становила близько 968 тис. гривень. Електронний аукціон мав відбутися 5 вересня, однак не відбувся через відсутність учасників. 05 Вересня, 2023, 19:00 Калуш Переглядів: 532 Будівля непридатна для нормальної експлуатації та потребує ремонту. Фото: investkalush.if.ua Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Аукціон було оголошено без умов (це перший етап, коли будівлю виставили за повну ціну) або з умовами у разі, якщо будівлю продаватимуть на аукціоні зі зниженням стартової ціни чи покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, стартова ціна буде наполовину меншою. Кожен наступний аукціон оголошують автоматично, але виключно у разі, якщо не відбувся попередній.

Відтак вже 4 вересня оголошено другий етап аукціон зі зниженням стартової ціни зараз вона становить близько 484 тис. гривень. Термін подання заяв від потенційних покупців до 12 вересня, електронний аукціон запланований на 13 вересня, інформують “Вікна”.

Будівля старого дитсадка — цегляна нежитлова будівля з підвалом під частиною будівлі, загальна площа становить 447,1 кв. метрів, у тому числі загальна площа приміщень підвалу 99,7 кв. метра, рік будівництва — 1964; будівля непридатна для нормальної експлуатації та потребує ремонту, фізичний знос — 58%.

Нагадаємо також, що будівлю старого дитсадка у Боднарові було включено у перелік об’єктів комунальної власності Калуської громади, що підлягають приватизації у 2023 році, наприкінці минулого року. Її планували продати також у 2021 році, однак тоді аукціону оголошено не було. До 1987 року в будівлі знаходився дошкільний заклад, який потім перейшов у новозбудоване приміщення. Деякий час тут була автошкола. Відтак тривалий час будівля пустує.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни