Будівлю колишнього дитсадка у Боднарові вдруге не продали

До 1987 року в будівлі знаходився дошкільний заклад, який потім перейшов у новозбудоване приміщення. Деякий час тут була автошкола. Відтак тривалий час будівля пустує. 13 Вересня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 481 Шанси на продаж занедбаного майна залишаються невисокими. Фото: investkalush.if.ua Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Нагадаємо, 11 серпня управління комунальної власності Калуської міської ради оголосило про проведення електронного аукціону з приватизації будівлі старого дитсадка на вул. Галицькій, 21 у селі Боднарів. Стартова ціна будівлі на аукціоні становила близько 968 тис. гривень.

Електронний аукціон мав відбутися 5 вересня, однак не відбувся через відсутність учасників. Аукціон було оголошено без умов (це перший етап, коли будівлю виставили за повну ціну) та з умовами — на аукціоні зі зниженням стартової ціни чи  покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій (50% ціни). Кожен наступний аукціон оголошують автоматично, але виключно у разі, якщо не відбувся попередній, інформують “Вікна”.

Оскільки перший аукціон виявився невдалим, то 4 вересня оголосили другий етап — аукціон зі зниженням стартової ціни зі стартовою ціною  близько 484 тис. гривень. Термін подання заяв від потенційних покупців завершився  12 вересня. Оскільки заяв не було і другий аукціон теж не відбувся, 12 вересня оголошено третій аукціон — з покроковим  зниженням ціни та подальшим поданням цінових пропозицій. Електронний аукціон запланований на 21 вересня, стартова ціна аналогічна — близько 484 тис. гривень.

Будівля старого дитсадка — цегляна нежитлова будівля з підвалом під частиною будівлі, загальна площа становить 447,1 кв. метрів, у тому числі загальна площа приміщень підвалу 99,7 кв. метра, рік будівництва — 1964; будівля непридатна для нормальної експлуатації та потребує ремонту, фізичний знос — 58%.

Нагадаємо також, що будівлю старого дитсадка у Боднарові було включено у перелік об’єктів комунальної власності Калуської громади, що підлягають приватизації у 2023 році, наприкінці минулого року. Її планували продати також у 2021 році, однак тоді аукціону оголошено не було. До 1987 року в будівлі знаходився дошкільний заклад, який потім перейшов у новозбудоване приміщення. Деякий час тут була автошкола. Відтак тривалий час будівля пустує.

Як раніше повідомляли «Вікна», для третього аукціону — з покроковим зниженням ціни та подальшим поданням цінових пропозицій — достатньо одного учасника. Причому покрокове зниження ціни відбувається автоматично. На такому аукціоні ціна може впасти до 1% від початкової. Однак, для приватизації дитсадка у Боднарові наперед визначили, що загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта, становить три кроки, а один крок — близько 4,8 тис. гривень (1% від стартової ціни). Тож шанси на продаж занедбаного майна залишаються невисокими.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни