Буде нова хвиля переселенців. Для їх поселення в Калуші можуть залучати школи та садочки

У Калуші є приміщення, які можна пристосувати для проживання вимушених поселенців. 12 Листопада, 2022, 14:00 Калуш Переглядів: 758 Ілюстративне фото. Зараз очікують на нову хвилю вимушених переселенців.

Міський голова Калуської громади Андрій Найда в інтерв’ю “Суспільному” повідомив, що на територію громади загалом прибули близько 11 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Частина з них повернулися додому і зараз залишається близько 7 тис. переселенців. Причому це тільки ті, що зареєструвалися. А окрім того є й такі, що не реєструвалися.

За словами Андрія Найди, у Калуші є приміщення, які можна пристосувати для проживання вимушених поселенців. Зокрема відбувається підготовка двох прихистків. Нагадаємо, йдеться про заклад освіти в одному з сіл Калуської громади, яка найближчим часом не буде використовуватися за призначенням, тут зможуть поселити 25 людей та про один з корпусів колишньої школи-інтернату, де розраховують поселити 70 людей.

Зараз очікують на нову хвилю вимушених переселенців. І якщо буде потрібно, то для їхнього розміщення відкриватимуть Народні доми та за потреби долучатимуть школи та дитячі садочки, – повідомив міський голова.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни