Буданов: ЗСУ готує великий контрнаступ на весну – від Криму до Донбасу – Новини України

Буданов: ЗСУ готує великий контрнаступ на весну - від Криму до Донбасу - Новини України

Фото: REUTERS/Валентин Огіренко

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов заявив, що Україна готується до наступу. Операцію заплановано на весну. Про це він повідомив в інтерв’ю “ABC News”.

– Це (наступ – ред.) звільнення територій та завдання остаточної поразки Російської Федерації. Це відбудеться по всій Україні, від Криму до Донбасу. Наша мета, і ми її досягнемо – повернення до кордонів 1991 року, такої, якою Україну визнають усі суб’єкти міжнародного права, – сказав Буданов.

Подробиць чиновник не уточнив. За його словами, серйозний наступ наші захисники готують на весну, а бойові дії стануть “найспекотнішими” вже у березні. Також голова ГУ розвідки наголосив, що атаки всередині РФ відбуватимуться “все глибше і глибше”, а в Криму українські захисники можуть використовувати будь-яку зброю.

– Крим – територія України, на нашій території ми можемо використовувати будь-яку зброю, – зазначив він.

Напередодні Кирило Буданов прогнозував на 2023 рік. Він запевнив, що у другій половині року на українців чекає “радість і перемога”. Також він повідомив, що ближче до березня росіяни зіштовхнуться з дефіцитом боєприпасів – супротивник уже обмежив застосування боєприпасів утричі менше, ніж на початку війни.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни