Буданов пообіцяв відповідь на можливі удари РФ по енергетиці – Новини України

Буданов пообіцяв відповідь на можливі удари РФ по енергетиці  - Новини України

Фото: Александр Чекменев/forbes.ua

Україна буде відповідати на можливі удари росіян по енергетичній інфраструктурі восени. Про це Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов розповів в інтерв’ю The Economist.

Він наголосив, що Україна працює над спеціальною кампанією стримування та відплати, щоб протистояти можливим ударам окупантів по енергетичних об’єктах восени та взимку.

– Нехай почнуть. Вони також отримають відповідь, – зазначив начальник ГУР.

Він також відкинув припущення про те, що ударний потенціал України, що збільшився, може призвести до ескалації війни. За його словами, удари Сил оборони по окупантах не порушують правил ведення війни.

– Ніхто не вірить, що Великобританія чи США були агресорами у Другій світовій війні, хоча вони також бомбили територію Німеччини, – сказав Буданов, додавши, що  у Росії зафіксовано «нуль» жертв серед цивільного населення. Це свідчить про свідоме рішення України.

Буданов також відзначив, що Україна може встигнути перервати сухопутний шлях Росії до окупованого Криму до настання зими. Звідси в РФ могла виникнути певна паніка, і вони вже задіяли свої резерви, навіть якщо це було не планувалося. Голова ГУР зауважив, що операція з переривання сухопутного сполучення між Росією і окупованим Кримом може бути завершена до настання зими. Через це, вважає Буданов, РФ, можливо, вже залучила обмежену кількість своїх резервних військ, інакше вони не розгортатимуться до кінця жовтня.

Буданов також підкреслив, що російська 25-та загальновійськова армія, яку передчасно розгорнули на східному фронті, має значні недоліки в особовому складі та техніці. Він вважає, що повільний темп просування проти добре підготовленого ворога – це нормальна ситуація, і цей контрнаступ триває. Україні ще є час до настання брудного сезону, і це важливий факт.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни