Буданов: Докорінної зміни ситуації у війни цієї зими не очікується – Новини України

Буданов: Докорінної зміни ситуації у війни цієї зими не очікується - Новини України

Фото: LIGA.net

Докорінної зміни ситуації у війни цієї зими не очікується. Про це начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов заявив в інтерв’ю LIGA.net.

– На це є низка об’єктивних причин. Росія знаходиться зараз у глухому куті, і єдине місце, де вона ще “намагається намагатись” наступати – це Бахмут. Особливих успіхів на цьому напрямку не мають. Із серпня постійно кажуть, що Бахмут майже захоплено. Як бачите, вже кінець грудня. Єдине, де вони окрім цього пробують концентрувати свої сили, – трошки північніше Бахмута і в напрямку Запоріжжя, – сказав він.

Коментувати дії України Буданов відмовився. Він розповів, що в обох сторін проблеми зі снарядами до артилерії, осколково-фугасними снарядами до танків та ракетами до РСЗВ.

– Зараз росіяни так само у всьому світі шукають, де придбати снаряди 122 і 152 мм, танкові осколково-фугасні та реактивні снаряди до “Градів” і “Ураганів”. Певні країни (які можуть їм допомогти. – Авт.) є, але в багатьох випадках продають через треті країни, – сказав начальник управління розвідки.

Говорячи про Крим, голова ГУР МО розповів, що його буде повернуто влітку комбінованим шляхом: і силою, і дипломатією. 

– Але без сили нічого не буде. Наші підрозділи зайдуть туди зі зброєю в руках, – зазначив Кирило Буданов.

За словами Буданова, Росія може завдати ще два-три масованих ракетних удара по Україні із залпом в 70-75 ракет. Він зауважив, що інтенсивність таких ракетних атак зменшилася.

24 грудня в інтерв’ю The New York Times Кирило Буданов розповів, що Іран поки відмовляється підтримати Росію постачанням балістичних ракет, проте він продав їй близько 1,7 тисячі безпілотників.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни