Бріттні Грінер повертається до баскетболу після російської в’язниці – Новини України

Бріттні Грінер повертається до баскетболу після російської в'язниці - Новини України

Фото: twitter.com/PhoenixMercury

Бріттні Грінер повернеться до баскетболу наступного сезону після десяти місяців у російській в’язниці. 32-річна американська баскетболістка продовжила контракт із своїм клубом Phoenix Mercury (Фінікс, Арізона) ще на один рік. Про це повідомила газета The Washington Post.

Згідно з інформацією про транзакції WNBA, Бріттні Грінер уклала контракт на суму близько 165 000 доларів. Очікується, що Грінер доведеться літати приватними рейсами з міркувань безпеки. У той же час правила WNBA не дозволяють командам орендувати приватні рейси.

Бріттні Грінер вийшла на волю у грудні 2022 року після того, як її обміняли на російського торговця зброєю Віктора Бута. Бріттні затримали у лютому 2022 року в московському аеропорту “Шереметьєво”. Через вейп-картриджі з гашишною олією її засудили до 9,5 років позбавлення волі. У міжсезоння WNBA Грінер виступала за клуб “УГМК-Єкатеринбург”.

Бріттні Грінер пропустила сезон WNBA-2022, а у 2021 році Phoenix Mercury вийшли у фінал та програли Chicago Sky. Грінер – дворазова олімпійська чемпіонка у складі збірної США.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни