Британська розвідка: “вагнерівці” просунулися по лінії фронту у Бахмуті – Новини України

Британська розвідка: "вагнерівці" просунулися по лінії фронту у Бахмуті - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

За останні дні бойовикам групи “Вагнер” вдалося захопити більшу частину східної половини Бахмута. Тепер річка Бахмутка проходить лінією фронту. Про це йдеться в заяві, опублікованій Міністерством оборони Великобританії.

– Українські сили утримують західну частину міста та зруйнували ключові мости через річку, що протікає з півночі на південь через смугу відкритого простору шириною 200-800 м між будівлями, – йдеться у повідомленні британської розвідки.

Як зазначили у спецслужбі, оскільки українські підрозділи можуть вести вогонь із укріплених будівель на заході, цей район перетворився на зону бойових дій. Це може ускладнити “вагнерівцям” спроби продовжити лобовий наступ на захід.

– Однак українські сили та їх лінії постачання на заході залишаються вразливими для спроб Росії обійти захисників з півночі і півдня, – підкреслили у відомстві.

Ситуація в Бахмуті залишається важкою та напруженою – там тривають запеклі бої. На початку березня туди було направлено додаткові підрозділи ЗСУ. Спікер Східного угруповання військ Сергій Череватий запевнив, що відведення військ із Бахмута немає, відбувається контрольована ротація.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни