Британія передасть Україні далекобійну зброю, — Володимир Зеленський

Україна та Велика Британія стають справжніми союзниками, що зафіксовано в підписаній 8 лютого Декларації єдності. 09 Лютого, 2023, 12:30 Україна Переглядів: 235 Президент побував на британській базі Bovington Camp, на якій проходять підготовку українські військові Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ за результатами переговорів із британським Прем’єр-міністром Ріші Сунаком на військовій базі Bovington Camp, йдеться на офіційному сайті Президента України.

Як зазначив Глава держави, переговори з головою британського уряду розпочалися в Лондоні з оборонних питань. Цій темі також був присвячений виступ Президента України перед британськими парламентарями. Завершується візит до Сполученого Королівства також оборонними питаннями — на військовій базі, де тренуються українські воїни.

«Маємо сильний оборонний пакет від Великої Британії. Ми погодили потужну кількість броньованої техніки, постачання далекобійної зброї й домовилися почати підготовку українських пілотів. Я вважаю, що це наш чіткий сигнал – України й Великої Британії, – що ми разом не лише йдемо, а пройдемо весь цей складний шлях до нашої спільної перемоги», — повідомив Володимир Зеленський.

Ріші Сунак наголосив, що Велика Британія пришвидшує постачання в Україну різних видів озброєння вже в березні:

«Зокрема, коли ми говоримо про танки Challenger — вони потрібні вже наступного місяця, щоб захищати Україну».

Прем’єр-міністр акцентував, що з метою закріплення довгострокової співпраці між країнами було підписано Декларацію єдності. За його словами, напередодні роковин повномасштабного вторгнення Росія має побачити, що її агресія лише зміцнила співпрацю демократичних країн і переконала швидше просуватися в наданні допомоги Україні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни