Боронив Україну. На війні загинув прикарпатський боєць Андрій Синоверський

Захищаючи Україну від російських окупантів, загинув прикарпатець Андрій Синоверський.

Про смерть бійця повідомив Зіновій Андрійович, голова Надвірнянської громади, передає Фіртка.

«Найважче у цій криваві війні — говорити про смерть наших українських Героїв. Про втрати родин, які лишаються без своїх найдорожчих.

На жаль, вони йдуть в засвіти у розквіті сил, коли попереду ще так багато».

Загиблий Герой, молодший сержант Андрій Синоверський, народився в селі Лісна Тарновиця. Йому було 29 років.

«Ще  до початку повномасштабного вторгнення росії, спостерігаючи за подіями на Сході нашої країни, Андрій не один раз говорив, що у разі необхідності візьме до рук зброю й захищатиме Батьківщину. Так й сталося цього року.

Військова справа добре вдавалася Андрієві. Спокійний, врівноважений, позитивний — його поважали товариші та цінувало керівництво», — пише Андрійович.

Андрій Синоверський загинув 3 вересня 2022 року під час ведення бойових дій у населеному пункті Зайцеве, Бахмутського району, Донецької області.

«Ми постійно були на зв’язку, говорили про все: життя, перемогу, і багато — про майбутнє.

Андрій не один раз рятував, допомагав вибратися й іншим. А ще замиловував, зачаровував своєю українською», — розповідає побратим. 

Відданий патріот своєї країни, він кохав Україну, любив батьків. Мав різноманітні захоплення, мав багато задумів і планів, але не судилось.

Редакція Фіртки висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу непоправної втрати. Світла пам’ять Героям України!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни