Борчиня Аліна Філіпович перемогла у престижному турнірі у Хорватії

Загалом 21 медаль здобули українські борці та борчині на престижному міжнародному турнірі Valamar Cup у Хорватії. 30 Вересня, 2024, 09:00 Калуш Переглядів: 217 Аліні Філіпович не було рівних у ваговій категорії 57 кг Реклама Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Жіноча команда посіла перше командне місце, а команда з греко-римської боротьби стала другою в командному заліку, повідомляє Асоціація спортивної боротьби України.

Серед переможців — вихованка Калуської ДЮСШ Аліна Філіпович, якій не було рівних у ваговій категорії 57 кг.

“Вітаємо команду дівчат та борців греко-римського стилю з неймовірно успішним виступом! Дякуємо Збройним силам України за можливість тренуватися та представляти країну на світовій арені!” — йдеться у повідомленні Асоціації спортивної боротьби України.

Раніше йшлося, що калушанка Аліна Філіпович стала чемпіонкою Європи U20 з вільної боротьби.