Боксер з Косова виступить на Всесвітній гімназіаді

Учень 9-го класу Косівського ліцею №2 імені Михайла Павлика, вихованець Косівської ДЮСШ «Гірське орлятко» та спортивного клубу «База» Роман Урбанович став переможцем 5-ї Всеукраїнської літньої гімназіади з боксу серед школярів. 29 Липня, 2023, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 286 У Всеукраїнській гімназіаді з боксу взяло участі 340 учасників. Роман Урбанович зміг стати кращим Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Змагання проходили 9-14 липня в місті Умані. У них взяли участь 340 юних спортсменів. Про це повідомила Аліса Мудрицька з газети “Гуцульський край”, інформують “Вікна”.

Вихованець косівської боксерської школи виступав у ваговій категорії 70 кілограмів і виборов перше місце з рахунком 5:0.

Перемога дала школяреві перепустку на Всесвітню гімназіаду з різних видів спорту серед школярів. Вона відбуватиметься 17-28 серпня цього року у місті Ріо-де-Жанейро в Бразилії.

Крім Романа Урбановича, таку путівку отримали ще четверо боксерів з Прикарпаття – переможців цьогорічної Всеукраїнської гімназіади.

Роман Урбанович займається боксом п’ятий рік поспіль у ДЮСШ «Гірське орлятко». Його тренує Роман Козьменчук, який 2019 року створив у Косові спортивний клуб з боксу «База». Зараз у клубі займаються 30 любителів боксу різного віку та з багатьох населених пунктів Косівщини. Навіть з Верховини приїжджають.

Тренер розповідає, що Роман Урбанович — цілеспрямований, слухняний, та уважний. Каже: у спорті це важливо.

Разом з Романом Урбановичем до виступу на Всеукраїнській гімназіаді готувалися ще два перспективних боксери цього тренера: Роман Волошенюк і Денис Матейчук. На жаль, обидва не змогли поїхати через стан здоров’я: один травмувався, другий захворів. Якби не ця прикрість, перемог косівських боксерів могло бути більше.

Якщо хтось із любителів і шанувальників боксу захоче допомогти фінансово в організації поїздки юного боксера Романа Урбановича та його тренера Романа Козьменчука на Всесвітню гімназіаду в далеку Бразилію, то кошти на цю потребу можна переказувати на картку тренера Романа Козьменчука  4149 5000 2084 8357 (банк Райффайзен).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни