Бойову медикиню з 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” нагородили нагрудним знаком

Ще одне високе визнання від вищого керівництва держави знайшло свого Героя. А точніше – Героїню. На цей раз нагрудним знаком «Знак пошани» нагороджена бойова медикиня 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” Ганна Грималюк. 15 Квітня, 2023, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 529 Жінка проявила героїзм в своїй роботі. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це на Facebook-сторінці написав Роман Клим, інформують “Вікна”.

Відомчу відзнаку за підписом міністра оборони України Олексія Рєзнікова верховинці вручив начальник Верховинського РТЦК та СП полковник Анатолій Россіп в урочистій обстановці на плацу перед військовиками: колективом установи та особовим складом роти охорони. Без жодного пафосу та амбіцій: це все – за значний особистий внесок у справу розбудови, розвитку та забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України, досягнення високих показників у військовій сфері через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

– Нам приємно, що держава високо оцінила вклад у захист її суверенітету, який щоденно робить наша Героїня Ганна, – зазначив під час вручення «Знаку пошани» Анатолій Россіп. – Вона, дійсно, власним прикладом показує всім, як потрібно любити свою країну.

Ганна Грималюк подякувала за нагороду, наголосивши, що для неї ця відзнака, насамперед, надважлива мотивація на нелегкому шляху переможної опції над ворогом. Бойова медикиня тисне руку усім побратимам на фронті і в тилу за колосальну підтримку.

Ганна Грималюк пішла захищати Батьківщину майже одразу після лютневого нападу ерефії у складі підрозділу бійців, які були сформовані з роти охорони, що дислокується у районі. Гуцулка-бійчиня встигла побувати на багатьох вогневих відтинках фронту, а тепер з побратимами у складі «десятки» наближають довгоочікувану Перемогу на Бахмутському напрямку.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни