Бойовому медику з Калуша потрібен автомобіль, адже щодня є загиблі і поранені

Бойовий медик з Калуша Олександр Леурда вже четвертий місяць на передовій. Разом із побратимами перебуває на Луганському напрямку. Наразі є велика потреба у придбанні медичного автомобіля. Орієнтовна сума збору — 200 тис. гривень. 18 Березня, 2023, 17:00 Калуш Переглядів: 590 Ілюстроване фото. Військові медики потребують автівки для порятунку життів Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Військовослужбовець оприлюднив прохання про допомогу. Наголошує, що важливі кожних 10, 20 чи 50 гривень:

«Звертаюся до Вас, мені та моїм побратимам, які знаходяться в зоні активних бойових дій, потрібна ваша допомога! Я, як бойовий медик ЗСУ, дуже потребую автомобіля для рятування та збереження життя наших захисників, які ризикують заради кожного українця. Я розумію, що зараз нелегкий час, і вам щодня, а може і частіше попадається інформація про збір коштів. Сьогодні нам дуже важлива кожна допомога — 10, 20, 50, 100 гривень, бо для нас це неймовірно багато, це чиєсь врятоване життя, та приближення до перемоги все ближче та ближче. Ваша підтримка — це те, що додає нам сили на мужності!! З вашою допомогою ми обов’язково переможемо! Буду  вдячний кожному, хто має можливість долучитися та наблизити нас до Перемоги. Наша сила у єдності! І разом ми зможемо здолати будь-якого ворога!»

У коментарі «Вікнам» Олександр Леурда розповів: щодня у нього бойові виїзди, де є поранені і загиблі. На жаль, не всі мають шанси на одужання. Проте медик все, що може. Каже, що пройшов спеціальні курси, які проводили інструктори НАТО за алгоритмом M.A.R.C.H.

Калушанин наголосив на потребі у медичному автомобілі. Оголосили орієнтовну суму в розмірі 200 тис. гривень. Однак це не є точною сумою. Якщо волонтери знайдуть дешевший варіант, то збір коштів можуть закрити і на сумі 100 тис. гривень. Не обов’язково, щоб це була спеціалізована машина, адже  вона не зможе проїхати, бо на фронті дороги практично відсутні. Потрібне повнопривідне авто, «критий» джип з механічною коробкою передач.

Так, волонтери реагують і дбають про потреби військових. Нещодавно у хлопців з’явився блок багатоканальної швидкої зарядки Bandera Power, який дозволяє заряджати рпристрої зв’язку. А ще військові мають “Старлінк”, що забезпечує доступ до Інтернету.

Реквізити для допомоги:

  • Посилання на Банку https://send.monobank.ua/jar/43DQSRHGAP
  • Номер картки Банки 5375411204128305
  • PayPal [email protected]
"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни