Боєць з Прикарпаття Роман Лавринович загинув на Запоріжжі, Олег Федик — помер від ран у Дніпрі

Пасічнянська та Загвіздянська громади на Івано-Франківщині втратили на війні з росією своїх найкращих синів — захисників України. 09 Травня, 2023, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 442 Прикарпатці гинуть за свободу і незалежність України. Вічна пам’ять Героям і співчуття рідним! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Сумна звістка прийшла знову в Пасічнянську громаду на Івано-Франківщині: загинув військовослужбовець Роман Лавринович, житель села Пнів, 1992 року народження, інформують “Вікна”.

Герой загинув поблизу населеного пункту Гуляйполе, що на Запоріжжі, у боротьбі за свободу та незалежність України.

“Найбільше горе для рідних дружин, дітей — ховати своїх найрідніших, ховати найкращих… Тих, до кого тепер можна буде звертатися тільки на фото та здіймаючи очі до неба… Захисник Лавринович Роман точно знав, що таке служити: Україні, своїй родині, кожному з нас… Стриманий у словах, але дуже мужній та щирий — саме таким в памʼяті рідних та близьких залишиться навічно наш Герой”, — йдеться в співчутті від імені Пасічнянської громади.

Перебуваючи на лікуванні в місті Дніпро 2 травня 2023 року помер солдат 10 гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” Олег Федик, 1998 року народження, із Загвіздянської громади.

Прикарпатець був призваний по мобілізації 5 липня 2022 року.

“Співчуття рідним і близьким! Вічна пам’ять захиснику! Про час зустрічі тіла померлого та дату і час похорону очікуйте повідомлення пізніше”, — повідомив голова громади Володимир Ружанський.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни