Боєць “Оптиміст” отримав “Сталевий хрест” від Головнокомандувача ЗСУ

Бійця “Оптиміста”, який до 2 березня 2022 року був диспетчером оперативно-диспетчерської служби Городенківської СЕЕМ філії “Східна”, відзначено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України “Сталевий хрест”. 08 Березня, 2023, 12:30 Україна Переглядів: 259 Енергетик, який став сапером, отримав “Сталевий хрест” від Валерія Залужного Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

У 33 роки життя Петра Мартинюка кардинально змінилося: пульт диспетчерського управління чоловік змінив на саперську лопатку, інформує “Прикарпаттяобленерго”.

Після 12 років цілодобового забезпечення сталої роботи високовольтного енергетичного обладнання після 24 лютого 2022 року Петро з притаманною йому скрупульозністю опановував нову, не менш відповідальну, і цього разу вже військову професію.

“Посада командира окремого підрозділу виявилася досить жвавою та цікавою. Найважчим на фронті є віддаленість від сім’ї та від робочого колективу, підтримка якого теж постійно відчувається. Із позитивом дивлюсь в майбутнє, Перемога скоро за нами. Колективу бажаю мирного неба над головою, професійного розвитку, підкорення нових вершин і море блискучих перемог!”, — каже сапер.

Внаслідок російської агресії за ступенем забрудненості території вибуховими пристроями Україна зараз є чи не найнебезпечнішим місцем на планеті. Тож робота кожного сапера на нашій землі неймовірно небезпечна, але й тим то і безцінна, як для роботи ЗСУ, енергетиків, аграріїв, так і цивільних, які щодня повертаються до зруйнованих осель.

Довідка. Нагрудним знаком “Сталевий хрест” нагороджуються військовослужбовці Збройних Сил України за виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Нагрудним знаком можуть нагороджувати повторно, при чому загальна кількість нагороджень не може перевищувати трьох разів. У разі повторного нагородження особі вручається металеве зображення сталевого кольору «Гілка дубового листя», яке розміщується на стрічці нагрудного знака.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни