Боєць “десятки” Роман Дячишин отримав медаль “За заслуги перед Прикарпаттям”

Військового 10 окремої гірсько-штурмової бригади Романа Дячишина нагородили найвищою відзнакою Івано-Франківщини — медаллю “За заслуги перед Прикарпаттям” 28 Грудня, 2022, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 128 Із побратимами Роман Дячишин звільняв Київщину, брав участь у боях на Бахмутському напрямку.

Наш земляк Роман Дячишин свою історію боротьби за рідну землю розпочав у 2014 році. У складі 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади брав участь у боях за Дебальцеве та Попасну. Рік потому воював у Станиці Луганській, розповіла голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

24 лютого цього року Роман Дячишин став на захист України у складі 109 гірсько-штурмового батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади. З побратимами звільняв Київщину, брав участь у боях на Бахмутському напрямку. У районі міста Миколаївка Донецької області був поранений, тому повернувся додому.

“Сьогодні я зустрілася з Романом Дячишиним та його бойовим товаришем. Подякувала за вірність присязі, за те, що маємо змогу жити та працювати на своїй землі. За мужність та героїзм, які він проявив у боях за Україну, вручила йому найвищу нагороду в області — медаль «За заслуги перед Прикарпаття». Із такими захисниками ми обов’язково відвоюємо рідну землю і Переможемо!”, — додала Світлана Онищук.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни