Боєць бригади імені Пилипа Орлика збив чотири крилаті ракети за два дні

Український військовослужбовець за два дні масованого ракетного обстрілу України збив чотири крилаті ракети окупантів. 15 Жовтня, 2022, 11:30 Україна Переглядів: 271 Командування зазначає, що військовослужбовця буде гідно заохочено за влучність і професіоналізм

За два дні масованого ракетного обстрілу України 10 та 11 жовтня Ярослав знищив чотири крилаті ракети окупантів влучними пострілами із ПЗРК “Ігла”. Він — воїн зенітної ракетної бригади імені гетьмана Пилипа Орлика повітряного командування “Південь”, зазначається у повідомленні Повітряних сил ЗСУ.

“Під час пуску завжди є хвилювання та головне – результат, адже незбита крилата ракета може накоїти біди, – говорить Ярослав, – почуття відповідальності допомагає впоратися з тривогою та впевнено, з холодним розумом провести запуск ракети. Вийшов, спіймав ціль, супроводив, натиснув спуск — ракета вийшла. І швидко перезаряджаєш ПЗРК! Від’єднав пусковий механізм, приєднав його до наступної “труби” і продовжую працювати по цілях”, —  розповідає військовий.

Командування зазначає, що військовослужбовця буде гідно заохочено за влучність і професіоналізм.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни