Блогера і мандрівника Анатолія Мельничука з Коломиї посмертно нагородили орденом

Захисника України Анатолія Мельничука указом Президента України посмертно нагородили орденом Богдана Хмельницького. 06 Червня, 2023, 14:30 Прикарпаття Переглядів: 259 Боєць загинув 25 липня 2022 року у бою з російськими окупантами на Херсонщині. Вічна пам’ять! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Захиснику Анатолію Мельничуку посмертно присвоїли орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Заслужена нагорода для воїна, який віддав за мир та спокій своє життя, — повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

Анатолій — уродженець Коломиї. Був командиром аеромобільного взводу аеромобільної роти 46-ї окремої аеромобільної бригади. До повномасштабного вторгнення його знали як відомого мандрівника. Та після 24 лютого 2022 року він добровольцем пішов захищати Україну від московської орди. Загинув 25 липня 2022 року у бою з російськими окупантами на Херсонщині.

“Він був хоробрим та сильним. Він любив рідну державу. З таких людей треба брати приклад. Вічна слава нашому захиснику!” — йдеться в повідомленні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни