Близько мільйона киян 27 жовтня залишилися без світла – Новини України

Близько мільйона киян 27 жовтня залишилися без світла - Новини України

Фото: facebook.com/sergey.j.kovalenko

У Києві 27 жовтня без електрики опинилося близько одного мільйона мешканців. Про це повідомив CEO компанії-постачальника електроенергії із групи ДПЕК Yasno Сергій Коваленко.

– У Києві на даний момент відключено 159 тис. жител, а за день понад 320 тис. А це десь мільйон киян, які не можуть нормально планувати свій день, нормально працювати, це тисячі бізнесів, які втрачають нагоду працювати на нашу економіку. За таких екстрених аварійних відключень ніяк (навіть досконалі) графіки не працюють, – написав він.

За словами Коваленка, подекуди потрібно було знизити споживання електроенергії на 40%. Через останню атаку росіян довелося запровадити нові обмеження у Києві, Київській області, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях.

Він додав, що у Київській області статистика ще гірша, оскільки 258 тисяч споживачів відключено зараз, а понад 500 тисяч загалом за сьогодні. Енергетики докладають надзусиль, щоб подолати наслідки атак, проте поки що термінів відновлення нормального постачання немає, наголосив він.

– Якщо вночі не буде зниження споживання – відключення продовжаться, – додав Коваленко. Він вкотре закликав українців добровільно економити електроенергію, аби допомогти спеціалістам відновити енергосистему.

У ніч на 27 жовтня російські війська вкотре потрапили енергетичною інфраструктурою нашої країни. Як повідомили в “Укренерго”, в результаті було пошкоджено обладнання магістральної мережі у центральних областях.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни