Благодійний забіг “Вишиванка IF RUN 2023”. У Франківську на День Незалежності збирали гроші для ЗСУ

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Facebook/50 Полк імені полковника Семена Височана Національної Гвардії України

В Івано-Франківську День Незалежності відзначили благодійним забігом "Вишиванка IF RUN 2023". Захід відбувся на міському озері. У ньому взяли участь спортсмени, жителі міста, а також військовослужбовці 50 полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України.

Про це повідомили на Facebook-сторінці військового формування.

Фото: Facebook/Прикарпаттяобленерго

Благодійний забіг "Вишиванка IF RUN 2023" — це щорічна акція. Люди, які долучаються до забігу в День Незалежності, збирають гроші на підтримку військовослужбовців.

Цьогоріч дорослі бігли дистанції на 3 та 9 км. Діти могли взяти участь у заході, пробігши 50, 100 або 200 м, залежно від свого віку та бажання.

У забігу також взяли участь військовослужбовці 50 полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України. Військові приєдналися до акції, щоб підтримати всіх, хто захищає країну від військових РФ.

"Такі події підтримують дух товариства та відчуття гордості за свою країну. Вони нагадують нам, що ми всі — частина чогось більшого, і наша спільна підтримка має величезне значення. Такий забіг є можливістю не лише підтримати побратимів, а й показати, що ми готові приймати виклики та разом долати будь-які перешкоди", — каже учасник забігу, нацгвардієць Максим.

На Facebook-сторінці "Прикарпаттяобленерго" повідомили, що під час забігу вдалося зібрати 150 тис. грн, з них понад 30 тис. грн — від прикарпатських енергетиків.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни