Благодійний фонд звинувачують у привласненні коштів, зібраних для захисника України Андрія Насади

27 листопада на своїй сторінці в соціальній мережі калушанин, військовослужбовець 80 десантно-штурмової бригади Любомир Андріїв оприлюднив публічне звернення до Національної поліції України та Генеральної Прокуратури України з приводу шахрайських дій. 28 Листопада, 2022, 11:00 Калуш Переглядів: 326 Співак Вадим Олійник звернувся до всіх небайдужих допомогти Андрієві Насаді, проте гроші “зависли” в благодійному фонді

Йдеться про важкопораненого побратима з села Негівці Калуської громади Андрія Насаду, якому запропонували допомогти зібрати коштів на лікування.

«Дані особи а саме: Олійник Вадим «співак» (після перемовин та отримання скріншотів переписки, переконались в порядності Вадима Олійника), фігурант Пісоцький Володимир «керівник благодійного фонду «Білий спас», організували збір та прикриваючись благими намірами, зібрали значну суму коштів та не повернули за призначенням!

Прошу встановити даних осіб та допомогти повернути кошти!», — написав Любомир Андріїв.

Нагадаємо, на початку жовтня співак Вадим Олійник звернувся до всіх небайдужих допомогти бійцеві 80-ої окремої десантно-штурмової бригади Андрієві Насаді. Лікарі давали Андрієві Насаді тільки 20% шансу на життя, проте боєць вижив і потребує реабілітації.

На фронті Андрій Насада отримав дуже тяжкі поранення. Захисник втратив дві ноги, частину пальців на правій руці, око (друге око бачить лише частково).

Вадим Олійник оприлюднив відеозвернення, в якому підтвердив махінації з боку голови благодійного фонду.

«Зі мною ніколи не було казусів, махінацій, постійно працюю з людьми чесно, відкрито і прозоро. Місяць тому до мене звернувся волонтер Володимир Пісоцький, що один боєць потребує допомоги. Поїхав  з ним у воєнний госпіталь, записав відео про те, що Андрій потребує підтримки. Почали збирати гроші на рахунок мами. А ще сам Володимир відкрив рахунок в банку і це посилання  я поставив до себе в Інстаграм. Там було десь 145 тис. гривень і один раз відкриваю банку, а там всього 100 гривень. Починаю писати де гроші. Він каже, що перевів на фонд. Писав впродовж двох тижнів з проханням повернути кошти. Сьогодні дзвонить Андрій Насада, який дуже потребує цих коштів. Я не знаю де гроші і не можу з ним вийти не зв’язок. Прошу, щоб ми разом знайшли Володимира і вирішили це питання», — повідомив співак.

Також Вадим Олійник виклав скріншоти свого листування з Володимиром Пісоцьким в Телеграм.

Раніше йшлося, що десантнику з Негівців, який втратив дві ноги, поставлять біонічні протези.

31-річний Андрій Насада отримав шанс стати на ноги. Інформацію підтвердив благодійний фонд зі США.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни